KURUMSAL
Hakkımızda

Yeten Aksesuar ve Makina Sanayii faaliyetlerine 1986 yılında 20m2’lik üretim alanı ile pirinç-sac kuşgözü üretimi ile başladı. Kaliteli ürün imalatı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır. 

Firmamız, sektörde sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olmak amacıyla, yüksek verimli, güvenilir,kaliteli, sağlam ürünler imal etmektedir.

Şirketimiz, 1998 yılında mevcut merkez binasını satın alarak üretim alanını 600m2 alana çıkartmıştır. 2004 yılında CNC tezgahlarını makine parkuruna dahil ederek kendi kalıphanesini kurmuş ve zamak sektöründe üretimlerine başlamıştır.

Yeten, 2002 yılı itibariyle makine parkurunda yer alan 80 makine ile Irak, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Sırbistan, Bulgaristan, Özbekistan, Romanya, Cezayir, Tunus gibi bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

İmalat ve satışını yapmakta olduğumuz kalıp ve tekstil aksesuarları, dizayn ve projeleri firmamız bünyesinde yapılmış olup uzun süreli ve çok titiz çalışmalar sonucunda üretilmiştir. 

25 yıllık mühendislik tecrübemiz ve bu 25 yıl boyunca dünyanın birçok ülkesinde bulunarak teknolojik gelişimleri takip etmemiz; amacımıza ulaşarak müşterilerimize daha iyi ürünler sunmamızı, daha kaliteli servis vermemizi sağlamıştır. 

Şirketimiz 2015 yılında mobilya sektörü için özel üretimlere başlamıştır. Son atılım ve geliştirmeleri ile birlikte hem iç hem de dış piyasaya üretim yapmaktadır. Türkiye ve dünyanın tüm noktalarına 2.000m2 üretim alanı ile ürün tasarımı ve üretimi gerçekleştirmektedir.

Sınırsız müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerden almış olduğu olumlu tepkilerle hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır